سرویس نگهداری آسانسور

از آنجا که اسانسور بخش زنده ساختمان محسوب میشود نیاز به سرویس و نگهداری منظم و دوره ای داشته و در صورت بروز خرابی می بایست رفع عیب گردد، از اینرو در خصوص آسانسور از عمده موارد مورد نیاز کارفرما تعهد شرکت به سرویس دهی منظم و پیگیری خرابیهای احتمالی میباشد.

با توجه به قدمت ساخت و ساز ساختمانهای بلند در کشور و استفاده از آسانسور جهت تسهیل در تردد ساکنین، بدیهی است که این ماشین نیز همانند دیگر ماشین آلات دچار فرسودگی و از کار افتادگی کامل و یا قسمتی از آن بشود. این موضوع نه تنها باعث اخلال در عملکرد آسانسور میشود، پاره ای اوقات ممکن است منجر به وقوع صدمات و خسارات مالی و یا حتی جانی بشود؛ از این رو دستگاه بسیار مفید نیز با گذشت زمان نیاز به بازسازی و تعویض و یا تعمیر قطعات دارد،

همچنین آسانسور نیز در زمان استفاده نیاز به مراقبت و سرویس و نگهداری منظم مطابق با استانداردهای موجود و بر اساس چک لیستهای تهیه شده دارد که باعث عملکرد بهتر و مطمئن و طول عمر بیشتر میگردد.

انجام این مهم مستلزم وجود تیمی کارآمد و خلاق می باشد. در این راستا شرکت مهندسی نقش صنعت جهت آسودگی خیال و اطمینان خاطر مشتریان خود تیمی مجرب و دانش آموخته را گرد هم آورده و موجب جلب رضایت مشتریان خود شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات سرویس نگهداری و یا بازسازی با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.